O mnie

Przygodę z muzyką rozpoczynałem na początku lat dziewięćdziesiątych, tworząc pierwsze utwory na potrzeby demosceny, dla takich grup jak RSTD czy FCI. Obecnie wciąż jestem aktywny na demoscenie tworząc muzykę do dem dla grup Elude i Anadune.

W latach 1995-1997 został powołany do życia projekt drum’n’bass’owy MC Speed, w składzie: Vadim Zawadzki, Mariusz Markowski, Tomasz Wołk-Lewanowicz, Tomasz Gierygowski. Powstały w tym czasie materiał został zaprezentowany na kilkudziesięciu koncertach. Zespół przeszedł w stan hibernacji, być może kiedyś jeszcze się reaktywuje.

W 2003 roku nawiązałem współpracę z Remikiem Wasielewskim i Sebastianem Hasem pod szyldem Nushee, powstał w tym czasie między innymi utwór “Close 2 U”, który trafił na ścieżkę dźwiękową do filmu “Nakręceni” Sylwestra Latkowskiego oraz na składankę wydawnictwa Requiem Rec “Sleep Well”.

Obecnie jestem członkiem grupy Sundial Aeon

Zawodowo tworzę oprawę dźwiękową na potrzeby multimediów: gry komputerowe, gry na urządzenia mobilne, prezentacje multimedialne, spoty reklamowe publikowane w radio i w internecie, audycje radiowe, jingle radiowe i telewizyjne (TV regionalna), reportaże, wystawy, strony internetowe.

Klienci:
Nokia, IPN, Nivea Polska, Lukas Bank, Vivid Games,  Plastic Sp. z o.o., Platige Image, Janmedia Sp. Z o.o., Energa, Time Warner Cable, Appendix Games Sp. z o.o., Zielonogórska Telewizja Przewodowa.

Leave a Reply